Menu


katalog

katalog

Jeżeli chcesz być informowana(y) o nowościach, skorzystaj z subskrypcji

Podaj swój e-mail:

» Zamknij katalog «
W celu poprawnego wyświetlenia zawartości tej strony niezbędny jest plugin Flash Player.
Pobierz bezpiecznie i zainstaluj najnowszy Plugin Flash ze strony producenta: http://www.macromedia.com/go/getflash/

Reimo - akcesoria do przyczep kempingowych

Przyczepy kempingowe - kampery burstner
Jako autoryzowany przedstawiciel niemieckiej firmy REiMO na Śląsku, zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroka ofertą sprzętu kempingowego i wszelkich akcesorii tej uznanej marki.
Reimo to firma działająca na rynku kempingowym prawie 30 lat. Nawiązaliśmy współpracę z Reimo w roku 2010 a podstawą naszej oferty są dogodne ceny oferowane przez niemieckiego dystrybutora, a także wysoka jakość jej produktów. Oferta Reimo to przede wszystkim sprzęt kempingowy, a także wszelkiego rodzaju akcesoria do przyczep kempingowych. Reimo na rynku niemieckim cieszy się ogromnym uznaniem i zadowoleniem wśród kupujących. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, mamy zaszczyt przedstawić Państwu akcesoria do przyczep kempingowych Reimo. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na naszym rynku lokalnym jest spory wybór sprzętu kempingowego, jednak niewiele sprzedawców posiada akcesoria do przyczep kempingowych wysokiej jakości. Naszym zdaniem przy wyborze sprzętu kempingowego powinniśmy się kierować przede wszystkim jakością sprzętu. Akcesoria kempingowe to sprzęt, który powinien służyć Państwu na długie lata użytkowania, a nie tylko na jeden sezon. Posiadanie akcesoriów kempingowych wysokiej jakości gwarantuje użytkownikowi spokojny i bezpieczny urlop oraz tak naprawdę oszczędności finansowe tj. brak konieczności zakupu nowych akcesoriów przed kolejnym urlopem.

Zapraszamy do pobrania interesujących Państwa, fragmentów oryginalnego katalogu (poniżej) firmy REIMO na rok 2011. W katalogu oprócz zdjęć zostały podane ceny producenta w Euro, które są jednocześnie cenami dla Państwa. Postanowiliśmy nie przeliczać podanych cen na złotówki ze względu na zmienność kursu jak i uniwersalność tej waluty. Ważne - dla wybranych pozycji dopuszczamy negocjację ceny przez klienta.
Jeżeli nie znalazłeś w naszym serwisie odpowiedniego, lub interesującego Cię sprzętu kempingowego, zapytaj o dostępność oraz cenę lub zadzwoń 883 755 129. Sprowadzimy specjalnie dla Ciebie poszukiwane akcesoria do przyczepy kempingowej lub autocampu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy udanych zakupów.

» Katalog produktów firmy Reimo «
» wejdź online «Zapraszamy także na stronę
Caravans Mika

akcesoria do przyczep kempingowych


Akcesoria do przyczep kempingowych

Popularne tagi: akcesoria do przyczep kempingowych, części do przyczep kempingowych, ogrzewanie do przyczep kempingowych, sprzęt kempingowy, akcesoria kempingowe, fotele relaksacyjne, stolik kempingowe, krzesła kempingowe